Onze richtingen in een handig overzicht:

 overzicht studierichtingen versie juni 2021

Naar goede gewoonte organiseren wij jaarlijks een eetfestijn. In 2020 kregen wij voor het laatst de kans jullie te ontvangen op onze school, wat door corona op dit moment helaas niet mogelijk is.

Daarom stellen we jullie met veel trots als alternatief onze take-awayformule ‘paSTa tonight’ voor.  De leerlingen van het domein Voeding en Horeca zullen hun uiterste best doen om jullie in huiselijke kring culinair te laten genieten van diverse huisbereide pastagerechten, af te halen op vrijdagavond 4 februari. Het aanbod en de praktische afspraken vind je terug in onderstaande uitnodiging.
Inschrijven kan via deze link.

De opbrengst gaat dit jaar naar de inrichting van de nieuwe ontspanningsruimte voor onze leerlingen in de nieuwbouw blok A.

We hopen jullie talrijk te mogen verwelkomen op ons afhaalmoment!

 

voorkant paSTa

achterkant paSTa